Shiiten

Shitet nga: Egzon 03 Sht 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
shitet inventar komplet skara dhe korrika tavolina qmimi i arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim