Tavolin buke

Shitet nga: Bajram 04 Jan 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes tavoline e bukes me 6 karrige si dhe tavolinen e sallonit tavolinat jan ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim