Mobile

Shitet nga: Mobile 03 Maj 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 1,2,3..3 shtrihet,gjithashtu dy tavolina mu mundesij ndarje.dhe komoda tv..Shume pak jane perdor vetem 3 muaj..Te gjitha 350E..Arsyeja e shitjes eshte ndrrimi i venbanimit..Gjithashtu shes edhe dubokun 410 litra,ne gjendje te rregullt eshte..me qmim 170 E..Pres telefonues serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim