ZBRITJE SEZONAL ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 40 EURO

Shitet nga: ROLETE PUNUES BULI 25 Mar 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 40 EURO M2
ROLETE PVC PLASTIK 23 EURO M2
PERDE ZEBRA 25 EURO M2
PERDE TRAK 10 EURO M2
MONTIMI NE GJITH KOSOVEN
TE GJITHA LLOJET KAN 5 VITE GARNCION
VIBER 0037744 171 866
TEL 045 693 412
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim