Llustera per lokale

Shitet nga: Artan Berisha 15 Gsh 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   6 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Të tjera
Shiten llustera me qmim shum te volitshem ,zbritje e madhe nga 19 euro ne vetem 3 euro, jan te mir per lokale dhe dyqane gjithsej jan 30 cop per me teper na kontakton edhe permes viberit .Presim bleres serjoz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim