Mbulojme terasa te shtepive, veranda dhe bunara...

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: mobileria blini 07 Pri 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Të tjera
Duke pasur parasysh llojëshmërin e madhe të produkteve, kualitetin, funksionalitetin, disajnin e përkryer modern dhe klasik, si dhe çmimet konkuruse të produkteve që Mobileria Blini ofron në treg për klientin, bëjn që Mobileria Blini të jetë lider në tregun e Kosovës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim