Shankin

Shitet nga: Behar 15 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR   300 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Të tjera
Shes shankin eshte i pershtatshem per lokal te lojrav ose ndinje aktivitet tjeter eshte ne gjendje te mire me lavaman brenda dhe gyp per uje eshte nga druri siq shihet ne foto me pjesen lart me drita
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim