iNVENTAR

Shitet nga: Armir 04 Jan 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Të tjera
Jan shum te mir mund te perdoren si per kepuca edhe per tesha gjatsia 5m dhe nalsia 2.20m ka edhe nje pjes 2m me 1m eshte edhe tavolina punes si qe shihen ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim