Inventar

Shitet nga: zef 16 Mar 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 2kompleta fotele dhe 5 kompleta tavolina me nga 4 karrika per me shum kontaktoni 049133760
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim