Invertar per lokal

Shitet nga: Pajtim 25 Shk 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
She's tavolinat me nga 4 Katrina Jan gjithsej 9 tavolina(me nga 4 karrige shiten komplet jo ndamas) Jan te gjitha te ruajtura mire pres bleres serioz per me shum kontakto be nr 049573221 qmimi si pas marveshjes fotot Jan originale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim