KARRIKA,SHANKERICA,SEPARE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tradita 30 Mar 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tradita ben prodhimin me staf profesional 045 264 294 dhe 044 516 306
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim