Tavolinë

Shitet nga: Joni Imeri 15 Sht 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline e mesit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim