Tavolina dhe karrike

Shitet nga: kline 22 Mar 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolina dhe karrike te lekures jan 5 copa qmimi i volitshem 210 nr:044251218,049411006 pres blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim