Tavoline dhe karrike

Shitet nga: Berat 28 Mar 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten tavolin me karrike,jan pes komplete te punuara nga druri,pate te perdorura,qmimi per komplet 200 euro i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim