karrika per kompjuter nga gjermania

Shitet nga: valon 09 Shk 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes karrika te ardhura nga gjermania te perdorura vetem nje jave jane shum te forta dhe te qendrueshme nuk dine me u prish , jane te pershtatshme per zyre internet e veprimtari te tjera te gjitha jan ne gjendje te shkelqyeshme qmimi per cope 55 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim