Teknikë e bardhë

Shitet nga: granit 21 Shk 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shesim lavatriqe enë larse frigorifera shporeta te firmave evropiane boterore,miele bosch siemens aeg samsung grunding me garancion prej 6 muajve deri ne 24 muaj .gjindemi ne Zajm te Klines rruges Pejë-Prishtinë,afër Hotel Norës!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim