Mikroval MICROWAVE 2200M

Shitet nga: Fatjon Hoti 22 Shk 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes mikrovalen e cila mund te shihet ne fotografite e mesiperme.Eshte e ardhur nga Zvicra.Tipi i mikrovales eshte 2200M dhe specifikat e tjera mund te shihen edhe ne foto.Mund te na kontaktoni ne nr. e telefonit 044793781.Ju faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim