Paisje per kuzhin

Shitet nga: Xhevda 11 Tet 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Paisjeshum pak te perdorira per kuzhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim