Shes shporet alfa 90H

Shitet nga: Mani 07 Sht 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporetin alfa per arsyje sepse kam tjeter dhe nuk me duhet esht teper i ruajtur siq shihet edhe ne foto mund te kontaktoni edhe permes viber +38649190732
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim