Makin per tharjen e rrobave

Shitet nga: niki 24 Jan 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
VIBER 049 182 534
makin per tharjen e rrobave

tag:lavatriqe makin makinë elektronikë teknik e bardhë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim