Shes lavatriqe ngjendje perfekte 70€

Shitet nga: Merrjep 23 Dhj 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes miele lavatriq elektrike asht shum e mir e hjeki sepse mka ardh gorenje punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim