Elind 3.5 KW

Shitet nga: Valmir 04 Shk 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Elind 3.5 KW për ngrohje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim