Elind Nxemje

Shitet nga: Artan 06 Shk 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Elindi Nxemje ne gjendje shum te mir funksionale si me nxemsa gjithsashtu edhe flutrat qe e qesin nxehtesin jashta termostati i ri , Qmimi shum i arsyshem ju garantoj per qdo gje ,Montimi per regjioni e klines grattis nga ana ime .Kontakt i mundeshem edhe permes Viberit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim