Kaminë Extra

Shitet nga: Ekrem Thaqi 19 Shk 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Kaminin ne gjendje shume te mire , shumë funksionale. Për informata tjera na kontaktoni .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim