Kamin Extra

Shitet nga: Ekrem Thaqi 20 Shk 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kamini ne gjendje shume te mirë , funksionale , i bukur , për më shumë inforamcion na kontaktoni .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim