Radiator ose nxehmje me rryme elektrike

Shitet nga: Fatjon Hoti 22 Shk 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes radiator ose nxehmje me rryme elektrike.Eshte trefazore edhe eshte ne gjendje shume te mire.Eshte e ardhur nga Zvicra dhe eshte shume pak e perdorur.Cmimi eshte me marreveshje.Ju faleminderit per mirekuptim.Mund te na kontaktoni ne numrin 044793781
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim