Shporet per nxemje qendrore 30 KW

Shitet nga: Vvvvv 17 Dhj 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin per mxemje qendrore me dy opsione : (me dru , thengjill) dhe me rrymë.
Shporeti eshte pothuajse i ri i cili nuk eshte perdorur me teper se 10 herë ,prandaj per arsye te mosperdorimit po e shes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim