Kamin te madh me furr te madhe pjekse dhe munsi ..

Shitet nga: besfort berisha 03 Mar 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

325 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Të tjera
Shes kamin te madh me furr te madhe pjekse dhe mundsi nxehje prej 350 metra katror dhe mundsi ndrrimi asht shum pak i perdorur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim