Mobile ne shitje

Shitet nga: Mobile 13 Pri 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Të tjera
Shiten.,1.2.3..shume pak te perdoruna,3 shtrihet,250E,Dy tavolinat, komoda e tv,,komplet 80E..Gjithashtu dhe dy shporetat..Njeri me dru,serise Alfa plam.,me furr 55 cm,shume mire pjek 150E,dhe tjetri i rrymes siemens,150E.,Te dyt vetem nje ver e nje dimer jan perdor,.,jane te rujtun.,.Duboku 410 litra,gjithashtu i rujtun eshte .,160 E..5 dyer ngjyr krem nga 50Edera,jane tu rujtne..Arsyeja e e shitjes eshte ndrrim i vendbanimit..dhe te gjitha jan pa defekte ne gjendje te rregullt.Faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim