UPS- Tripp Lite 10 kw edhe solar

Shitet nga: Flamur 24 Krr 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Të tjera
UPS- Invetori ka fuqi 10kw ben edhe per solar djellor esht siq shihet ne foto nuk esht i madh esht praktik dhe nuk zen vend.Punon me 200v 208v 220v 230v 240.Per me shum kontaktoni ne numrin:049606012.qmimi i diskutushem.Pres Blers Serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim