DJ TE Sadati - Muzik per dasma dhe ahengje famil..

Shitet nga: Sadati 11 Krr 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Ju argetojm me muzik te zgjedhur per dasma dhe gezimet tuaja familjare na kontaktoni Viber 049308881
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim