DJ TONY ben muzike ne dasma dhe gezime tjera fam..

Shitet nga: Jeton 19 Krr 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
DJ TONY ben muzike ne dasma dhe gezime tjera familjare kontakto ne viber 049 49 13 13 ose ne val 044 869 321
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim