Lahuta Dhe Punime Nga Druri

Shitet nga: Marjan Prend Palushaj 19 Pri 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 150 200 EUR

Komuna: Klinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kemi Lahuta Te Punuara Ne Menyre Profesionale Siq Edhe Mund Ti Shihni Ne Foto, Fylla, Vuvuzela Me Brinj Te Ndryshem Punime Te Ndryshme Nga Druri Etj Etj , Mund Edhe Te Beni Porosi Te Ndryshme Nga Druri ,Ju Mirepret Mjeshtri Prend Palushaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim