Sintat Korg

Shitet nga: Argjent 01 Shk 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Klinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shiten 2 sintat korg
jan ne gjendje shum te mir siq po shihen edhe ne foto
jan shum te rujtun posedojn kuferat e vet
mud te na kontaktoni edhe ne
whatssap apo viber
ne nr 049311726
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim