Mikset dhe dy boksa shum te rujtne

Shitet nga: Berisha 18 Shk 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

945 EUR

Komuna: Klinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes mikseten dhe dy boksa shum bukra dash per digjej dash per lokale jan vin edh dy mikrofona se bashku kumplet me kablla ikam pru pej gjermanije kosov dyher ikam shu ma jo nuk jan te domtune api te grrithne si mekan te reja mikseta vjen me kufer specjal pres blers serjoz nr 0037745840610 viber qmimi945€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim