Mikset

Shitet nga: Meti 20 Nën 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Klinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet Mikseta me fuqi 400 watt me effekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim