Paisje muzikore

Shitet nga: Besim 10 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Klinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Qmimi me marrveshje, bejm edhe ndrrim me mikset
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim