Shiten

Shitet nga: Emran 20 Pri 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Klinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes 8boksa mikset dynacord1sllev 1500wat edhe mbajtse tboksave te gjitha jan ne gjendje perfekte pa as nje defekt per kto garantoj qmimi 2700€ nr kontaktus 044996122
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim