Zerim Professional

Shitet nga: Meti 13 Jan 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Klinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Zerim Professional Komplet me te gjitha Paisjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim