shec cd playerin me gjith kufer

Shitet nga: shkumbin 13 Nën 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Klinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shitet cd playeri i montuar ne koferin e ti punon mire vetem per 120 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim