Dynacord JBL Yamaha Gemini

Shitet nga: bini 16 Dhj 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Klinë
Instrumente : Të tjera
persh shes nje mikset Dynacord Powermate1600 nishe si dhe shes dy JBL 225 mpro nje cd player gemini si dhe nje sllev Yamaha te gjitha ne gjwndje te rregullt qmimi fiks mund ti provoni boksat vin me kabllo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim