Dynacord mikse boksa cd player sllev

Shitet nga: bini 18 Dhj 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Klinë
Instrumente : Të tjera
persh shes nje mikset Dynacord Powermate1600 nishe si dhe shes dy JBL 225 mpro nje cd player si dhe nje sllev Yamaha te gjitha ne gjwndje te rregullt qmimi fiks mund ti provoni cd playeri posedon kuferin e vet boksat ikan kabllat e veta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim