Dynakord Jbl yamaha dhe gemini

Shitet nga: shkumbin 16 Dhj 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Klinë
Instrumente : Të tjera
persh shes nje mikset Dynacord Powermate1600 nishe si dhe shes dy JBL 225 mpro mund te perdoren edhe si basbina nje cd player Gemini si dhe nje sllev Yamaha te gjitha ne gjwndje te rregullt qmimi fiks mund ti provoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim