Miksete dynakord JBL Cd player sllev

Shitet nga: bini 03 Dhj 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Klinë
Instrumente : Të tjera
i shes te gjitha kto ne qmim te volitshem per arsyje se i posedoi dy zerima
nje mikset dynakord 1600 nishe ne gjendje te rregjullt
nje cd player gemini me antishok dhe kufer
dy boksa JBL si dhe nje sllev Yamaha seria 1600 fotot jan origjinale
bleres serijaoz te gjitha paisjet ne gjendje te reegullt provohen testohen ne forma te kerkuara flm bini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim