shes sllevin dhe cd player

Shitet nga: shkumbin 19 Nën 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Klinë
Instrumente : Të tjera
sllevi wshte yamaha cd playeri eshte gemini i montuar ne kufer te dyjat ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim