shes sllevin dhe cd playerin

Shitet nga: shkumbin 18 Nën 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Klinë
Instrumente : Të tjera
Shes sllevin yamaha edhe cd playerinte dyjat urgjent 300 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim