Tc Helicon Voice Live

Shitet nga: Elvis 21 Dhj 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Klinë
Tc Helicon Voice Live eshte Tercer harmonizer qe sherben per Kendim plus ka efekte te shumta ne te si echo,hall
e shume efekte tjera te cilat mund ti shiqon ne youtube .Pra eshte paijse qe ndihmon kengetarin ne kendim dhe jep nje fuqi dhe dinamik te embel zanit te kengtarit .

Tc helicon eshte i ri pa perdorur .
Ndrrime sbej.

Te interesuarit mund ta provojne edhe testojne ne Kline apo mund te thirrni ne tel + 37744222812 Viber per qdo info.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim