DRUMS PAD

Shitet nga: Meti 20 Nën 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shes drums pad roland ne gjendje perfect qmimi sipas marrveshjes Kemi Pad Yamaha dhe Rolanda tjere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim