Pastore Gjerman 100%

Shitet nga: Fedi 20 Pri 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   350 EUR

Komuna: Klinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Pastore Gjerman, emri i tij eshte Broksi, mosha 3vjeq, gjinia mashkull, eshte 100% racë e paster.
Qeni eshte shume i mire, i menqur, shume shpejt adaptohet, i dashur per familje, per me shum na kontaktoni dhe mund ta shikoni edhe ne foto.
Arsye shitjes eshte sepse spo mund te perkujdesem sa duhet per të, dhe pres bleres serioz sa me shpejt.
Mund te na kontaktoni edhe ne Whats app ose Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim