Alaskian Husky

Shitet nga: Agimi 02 Pri 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Klinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Qenin Husky 6 muajsh,gjinia F.
Arsyeja pse e shes eshte se nuk kam kohe me u kujdes per te,eshte i vaksinuar dhe ne gjendje shendetsore shume te mire. Eshte race e paster Alaskian Husky(eshtra me te gjana,turinje me te shkurter,dhe me i trashe se raca siberian husky). Me fjale te tjera qen shume i bukur dhe pres bleres serioz sepse nuk jam duke e shitur per arsye te biznesit. Fotot jane prej se ishte 1 muajsh deri ne 6 muajsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim